Çadır'da Çocuk Çombaklı Sirk Çarşambaları

Bu kış Çarşamba akşamlarını antrenman yaparak geçirmek üzere çoluk, çocuk, çombak her yaştan katılımcıyı Çadır Stüdyo’ya davet ediyoruz. 1 Kasım Çarşamba akşamı başlayacak olan buluşmalarda her seviyeden katılımcıya açık “Temel kondisyon/esneme” veya eşzamanlı verilen “Çocuklar için sirk eğitimleri”ne katılabilir ve sonrasında jonglörlük paylaşımları ve pratik saati için ayrılmış olan ücretsiz “Jonglörlük antrenman saati”ne kalabilirsiniz.

18.30 - 20.00 / Çocuklar için Sirk-Jonglörlük Eğitimleri (50 TL)
18:30 - 20.00 / Yetişkinler için Kondisyon ve Esneklik (30 TL)
20.00 – 23.00 / Jonglörlük Buluşmaları (ücretsiz)


*Çalışmalara kayıt yaptırılması zorunlu değildir ve tek seferlik katılımlara açıktır.

Sorularınız için;
-cadirstudyo@gmail.com

 

 

Jonglörlük Buluşmaları

 

Buluşmaların hedefi, herhangi bir seviye gözetmeksizin jonglörlere, dansçılara ve akrobatlara çalışma yapabilecekleri bir alan sunarak, disiplinler arası etkileşim ve paylaşımı arttırmaktır. 

-Gelirken mümkünse kendi oyuncaklarınızı getirmenizi rica ederiz. Eğer oyuncaklarınız yanınızda yoksa da, buluşmalarda sizinle oyuncaklarını paylaşacak gönüllü arkadaşlar olacaktır. 

-Giriş ücretsizdir.

 

 


Çocuklar İçin Jonglörlük Eğitimleri 

Jonglörlük; farklı sayılardaki objeleri, bir ya da birden fazla el ile aynı anda manipüle edebilme becerisidir. Özellikle erken yaşta başlanan jonglörlük çalışmaları çocuklarda odaklanmayı, koordinasyonu, refleksi, zamanlamayı, ritmi ve dengeyi geliştirmektedir. 
İki yıldır düzenli olarak yapılan çalışmalarda iki eğitmen derslere girmektedir. Ders ısınmaları karma olarak verilen yaratıcı drama, bale, ritmik/artistik temel jimnastik çalışmalarıyla başlamaktadır, top jonglörlüğü eğitimi temel alınırken, kontakt top ve flow arts oyuncakları (poi, staff, hulahoop) ile desteklenmektedir. Eğitim; siteswap (jonglörlük matematiği) çalışmaları, izolasyon, swing tekniklerinin yanı sıra, yeni hareket arayış ve doğaçlama çalışmalarını da içermektedir. Öğrencinin eğitim süresince stüdyo dışında da antremanlarına devam edebilmesi, eğitim ilerledikçe doğaçlama ve hareket yaratımı üzerine öğretmene ihtiyaç duymadan çalışabilmesi/öğretebilmesi hedeflenmektedir. 

 

- Bu ders (çarşamba) 7-14 yaş arası için uygundur. 3-7 yaş aralığına uygun olan ders için buraya tıklayabilirsiniz
- Tek ders ücreti 50 TL’dir.

- Aylık katılımın (4 hafta) kayıt ücreti 175 TL'dir.

- Kayıt için, gurdenizipek@gmail.com - 05074256029


Yetişkinler için Kondisyon ve Esneklik
Aktif, pasif, PNF ve partnerli esneme, kardiyo ve dayanıklılık çalışmalarından hazırlanan karma programımız; bedeninin hareket aralığını ve kondisyonunu geliştirmek isteyen her seviyeden katılımcıya açıktır. Rahat kıyafetlerle gelmenizi tavsiye ederiz.

-Tek ders ücreti 30 TL’dir.