powTheNoise

 

-powTheNoise

-chase the haze

Scroll down for English


Müzik eşliğinde gerçekleşen doğaçlama dans/sirk performansı. Etkinlik; ağırlıklı olarak noise, glitch, groove ve elektroakustik tarzlarında üretilen ses dünyaları ile improvize performansların birleşimi olarak düşünülebilir. Eser, performansçıların birbirlerinin dinamiklerini izleme, dinleme ve yanıtlaması üzerine kurulu olarak ortaya çıkacaktır.  

Bu performans, saklı kalan/algılanamayanları keşfetmek için derinleşirken, tahmin edilemeyenle uyum yakalama üzerine bir denemedir. Serbestliktir, öngörülemeyendir, alışkın olunmayandır, etkileşimdir, bazense kaybolmaktır.

Etkinlik tüm beden performansçılarının katılımına açıktır. Akış esnasında bazı yönlendirmeler ortaya çıkabileceğinden, katılmak isteyenlerin etkinlik öncesi iletişime geçmesini rica ederiz.

 

Performans süresi : 60 - 90 dk.

 

Doğaçlama Müzik

Uğur Akagündüz - Canlı Elektronikler

Melih Sarıgöl - Canlı Elektronikler

Aran Arslan - Klasik Gitar

 

-Etkinlik ücretsizdir.

İletişim: 0536 701 44 21 // cadirstudyo@gmail.com

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Improvised music and dance/circus performance. The event can be thought as a combination of improvised dance performances and the interactive music world which contain more noise, glitch, experimental sound production, groove, electroacoustic definitions. The piece will be shaped with the interaction of performers; based on observing, listening and reacting to each other. 

 

This performance is an experiment about finding harmony within the unexpected; following the dream of discovering the hidden and the unperceived. It’s the freedom, the unforeseen, the unconventional, the people in communication and many times just "getting lost”. 

 

Performance length 60-90 mins.

 

Improvised music by:

Uğur Akagündüz - Electronics

Melih Sarıgöl - Electronics

Aran Arslan – Acoustic Guitar

- The event is free of charge.


The performers who’d like to join are kindly requested to contact:

-0536 701 44 21 // cadirstudyo@gmail.com

powTheNoise
powTheNoise
press to zoom