Masal Gecesi

 

Tarih: 13 Mayıs 2016 Cuma/ 20:00 – 22:00

 

Yetişkinler için hazırlanmış olan bu masal gecesi bir yandan ortak hafızamız olan masallarla geçen çocukluğumuza göz kırparken diğer yandan yetişkin dünyasına da farklı bir yerden bakmamızı sağlıyor.

Masalların simgelerle yüklü dünyasına bakarken, hem gündelik hayatımıza hem de içinde yaşadığımız dünyaya dair söylediklerini tekrar hatırlayacağımız. Binbir Gece Masallar’ından seçilen hikayelerin anlatılacağı geceye şarkılar da eşlik edecek.

 

Giriş: 10 TL 

 

 

Zinnure Türe

1981 yılında Almanya'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümündeki lisans eğitiminin ardından Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama programında oyunculuk yüksek lisansını tamamladı? 1999 yılından bu yana yurtiçinde ve yurtdışında bir çok performansta sahne almış, çeşitli eğitimler almış ve vermiş, TV dizileri ve reklam filmlerinde oyunculuk ve bir çok projede yönetmenlik yapmıştır. Nazlı Çevik Azazi'den aldığı hikaye anlatıcılığı eğitimlerinin ardından, 2012 yılından bu yana bireysel ve kurumsal platformlarda anlatıcılık yapmaya ve eğitim vermeye ve "Anlat Bana" derneğinde çalışmalar yürütmeye devam etmektedir.

 

Derya Günaydın

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden 2012’ de mezun oldu. 2011'de Fransa'da Erasmus değişim programı ile 8 ay öğrenim gördü. Tiyatro Ayna, Kumbaracı 50, Ahşap Çerçeve Kukla Tiyatrosu, Küçük Salon'da oyuncu ve asistan olarak ve 17.Akdeniz Oyunları Açılış ve Kapanış Seremonisi'nde dansçı olarak görev aldı. Halen, Zorlu Çocuk Tiyatrosu, Tiyatro Ayna ve Küçük Salon'da oyuncu olarak görev yapmaktadır.

 

İletişim: 0216 337 06 23 / cadirstudyo@gmail.com

 

Masal Gecesi
Masal Gecesi
press to zoom