polo chinese pole.jpg

PAOLO LOCCI ile CHINESE POLE ATÖLYESİ

 

Mart ayının ilk iki haftasonu Çadır Stüdyo, Paolo Locci ile gerçekleşecek iki farklı seviyede Chinese pole atölyesine ev sahipliği yapıyor.

Başlangıç seviyesi-Beginner : 2-3 Mart (Cumartesi-Pazar) / 14.00-16.00


Orta-İleri seviye/Intermediate-Advanced: 9-10 Mart (Cumartesi-Pazar) / 14.00-16-00

Başlangıç Seviyesi
Avrupa’da pek çok sirk okulunda eğitmenlik deneyimi bulunan Paolo Locci’nin, başlangıç seviyesindeki atölyesi seviye farkı gözetmeksizin chinese pole veya pole dance üzerine çalışanlar kadar, bu alanda deneyimi olmayan ancak bedeni üzerine çalışan herkese açıktır. Başlangıç sınıfı pole odaklı ısınmalarla başlayıp temel tırmanma, statik pozisyonlar, dinamik hareketler ve zemin araştırmaları üzerine yoğunlaşacaktır.
Bedenin hareket merkezini keşfetmeye ve Chinese pole tekniğine girişe (temel tırmanış, duruş ve pozlar) yönelik çalışmalar yapmanın yanı sıra Pole’un bir enstrümandan çok bir hareket partneri olarak kullanımı üzerine yoğunlaşılacaktır.

Orta-İleri Seviye
Orta-ileri seviyeye katılabilmek için katılımcıların dinamik tırmanış-inişler, diz duruşları, kaymalar ve temel güç duruşları gibi temel pozisyon/ figürleri yapabilmeleri istenmektedir. Temel hareketlere yeni giriş ve çıkışların yanı sıra dinamik hareketler ve öğrencilerin seviye ve stilleri doğrultusunda farklı pozisyonları daha akıcı bir şekilde birleştirme üzerine çalışılacaktır.

 Eğitmen hakkında:

Paolo Locci 2005 yılında FLIC Sirk Okulu’ndan (Torino), 2008 yılında ise ESAC Sirk Okulu’ndan (Brüksel) mezun olduktan sonra Avrupa ve Çin’de pek çok farklı kumpanya ve tiyatroda çalıştı. Flic, Circo Rogelio Rivel, Cirque de Lyon, Cirque Le Lido ve E.S.A.C. Sirk okullarında eğitmenlik deneyimi bulunan Paolo, “Hobo” isimli oyunu Milano Clown Festival’inde 2017 yılında birincilik ödülü kazandı. Hala performansçı ve eğitmen olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Websitesi için tıklayınız.

Video için tıklayınız.-Atölyeler başlangıç ve orta seviye katılımcılar için uygundur ve her bir atölye 8 katılımcı ile sınırlıdır.
-Atölyeye bedeni saran, kalın ve rahat kıyafetler (tayt üstüne kot pantolon vb.) ve temiz bez spor ayakkabılarla katılmanızı öneririz.
-Şehir dışından gelecek katılımcılar 2 ve 9 Mart gecesi atölyemizde konaklayabilirler.
-Tek bir seviye için atölyeye katılım bedeli 150 TL’dir.
-Sınırlı sayıda yer olduğu için mail aracılığıyla kayıt yaptırılması gerekmektedir.

İletisim: cadirstudyo@gmail.com