(Scroll down for English)

Çadır Stüdyo 9 Nisan saat 19:00 da Fouxfeuxrieux company’yi “Kamin’é” clown oyunu ile ağırlıyor.

(2016 Milestone yapımı)
Bir tavuk ve üç gezgin kadın-clown üzerine

Dört rüzgarın kavşağında kaybolmuş Birgit, Vivianne ve Gretza iştahları peşinde dünyayı dolaşırlar. Sert, veya hassas ve tuhaf bir şekilde, sizi bavullarının içinde kendi deli şiirselliklerine doğru bir yolculuğa çıkarırlar. 
Kamin’é üç karakterin hayatını doyumsuz bir iştahla ortaya koyarken her birimizin içinde gizlenen bazı canavarlık ve çiğlikleri de açığa vurur. 
Seyahat ederken açlık tatmin edilemezse katliama dönüşebilir. Üzücü aşkları ve renkli deliliklerini karıştırarak, bu üç clown bayılacağınız bir zariflikte yemekler pişirecekler.

Yazan ve Oynayanlar: Agathe Frankian-Bel, Camille Foubert et Mathilde Ryelandt

Yöneten: Emmanuelle Pasquier

tek perde / 45 dak
Yaş grubu
7+ 
-Giriş: 20 TL

Sınırlı sayıda yerimiz olduğu için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir (Ad-Soyad ve telefon numarası, katılımcı sayısı bilgilerinin paylaşılması gerekmektedir).

-------------------------------


Fouxfeuxrieux company presents “Kamin’é”

April 9th, Sunday 19:00 


A score for one hen and three wandering women-clowns


(A 2016 Milestone creation)
Lost at the crossing of four winds, Birgit, Vivianne and Gretza run through the world following their appetites. Fierce, or tender and wacky, they carry you in their suit case for a trip into their insane poetry.


Kamin’é brings into play an insatiable appetite for life of three characters, revealing some of the monstrosity and crudeness that are hidden inside each of us. 


On the way of travelling, when hunger is not satisfied, it can turn to slaughter. Mixing up their devouring love and colourful madness, these three clowns simmer food delicacies you will love.

Written and played by Agathe Frankian-Bel, Camille Foubert et Mathilde Ryelandt

Directed by Emmanuelle Pasquier

All audiences from 7 on. With no words (or almost!) but with music. 
one act / 45 min
Entrance fee: 20 TL