Çadır Yaz Atölyeleri: “Hulahoop Dans”

Çadır Sirk Stüdyo'sunun Haziran ayı boyunca yapacağı yaz atölyeleri kapsamında, 15-16 Haziran tarihlerinde yoğunlaştırılmış hulahoop dans atölyesi düzenliyoruz.

Dersler cimnastik, çağdaş dans, fiziksel tiyatro gibi farklı disiplinlerden yararlanılarak hazırlanmış ısınmalar, temel hulahoop figürlerin öğretimi, hulahoop jam (doğaçlama) ve koreografi çalışmalarını içermektedir.
Bu atölye çalışmasıyla; katılımcıların kendi özgün dans stillerini oluşturmaları, yakalamayı hedefledikleri hulahoop seviyesine eğitmen yardımıyla daha hızlı ulaşmaları, düzenli tekrarlarla öğrenilen hareketleri temiz ve akıcı yapabilme yetisini kazanmaları hedeflenmektedir.

Ders tarihleri:
15 Haziran 13.00-15.30
16 Haziran 13.00-15.30

Atölye katılım ücreti (2 gün için): 200TL

Derslere katılım için aşağıdaki mail adresinden ad-soyad, telefon numarası, hareket geçmişi ve varsa fiziksel rahatsızlıklara dair kısa bilgilerle kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Çalışmaya rahat kıyafetlerle gelmenizi öneririz.

Kayıt ve detaylı bilgi için:
naztarcan@gmail.com
www.cadirstudyo.com

------------------------------------------------------------------------------------------

Eğitmen Hakkında:
Nazlı Tarcan, 2011 yılından itibaren jonglörlük üzerine yoğunlaşmış; poi ve kontakt top pratikleri yapmaya başlamıştır. 2014 yılından itibaren hulahoop dans üzerine yoğunlaşmıştır. Bağımsız sanatçı olarak çeşitli performanslar yapmakta ve eğitimler vermektedir. Birlikte çalıştığı kolektif ile 2016 yılında DOK Sirk Kumpanyası'nı kurup; çalışmalarını Çadır Sirk Stüdyosu'nda sürdürmektedir.

-2014 Stefan Sing ve Cristiana Casadio ile Organic Juggling Meets Dance
-2015 Emma Kenna ve Brecken Rivera ile Intensive Hulahoop
-2016Gail O'Brien ve Fredja Edney ile Intensive Hulahoop