Ward Mortier ile Başlangıç ve Orta Seviye  Chinese Pole Atölyesi

*Başlangıç ve orta / ileri seviyeye yönelik olmak üzere, her biri 8’er kişiden oluşan 2 ayrı atölye çalışması yapılacaktır.

Orta-İleri Seviye / Intermediate-Advanced
21 Ocak Pazar / 14.00 – 16.00

Başlangıç seviyesi / Beginner
21 Ocak Pazar / 18:00 - 20:00

 

-Atölye başlangıç ve orta seviye katılımcılar için uygundur ve her sınıf 8 kişi ile sınırlıdır.

-Atölyeye bedeni saran, kalın ve rahat kıyafetler (tayt üstüne kot pantolon vb.) ve temiz bez spor ayakkabılarla katılmanızı öneririz.

-Şehir dışından gelecek katılımcılar Pazar gecesi atölyede konaklayabilirler.

-Atölyeye katılım bedeli tek atölye için 120 TL’dir.

-Sınırlı sayıda yer olduğu için telefon veya mail aracılığıyla kayıt yaptırılması gerekmektedir.

 


Başlangıç sınıfı pole odaklı ısınmalarla başlayıp temel tırmanma, statik pozisyonlar, dinamik hareketler ve zemin araştırmaları üzerine yoğunlaşacaktır. 
Bedenin hareket merkezini keşfetmeye ve chinese pole tekniğine girişe (temel tırmanış, duruş ve pozlar) yönelik çalışmalar yapmanın yanı sıra Pole’un bir enstrümandan çok bir hareket partneri olarak kullanımı üzerine yoğunlaşılacaktır.


Orta-ileri seviyeye katılabilmek için katılımcıların dinamik tırmanış-inişler, diz duruşları, kaymalar ve temel güç duruşları gibi temel pozisyon/ figürleri yapabilmeleri istenmektedir. Temel hareketlere yeni giriş ve çıkışların yanı sıra dinamik hareketler ve öğrencilerin seviye ve stilleri doğrultusunda farklı pozisyonları daha akıcı bir şekilde birleştirme üzerine çalışılacaktır. 
Atölyeler geleneksel “flag-o’clock” çalışması ile bitirilecektir. :) 

Eğitmen hakkında:
3 yıllık spor eğitmenliği eğitimini tamamladıktan sonra, Brüksel’de bulunan chinese pole üzerine çalıştığı yüksek sirk okulu ESAC’dan (Brüksel)2017’de mezun oldu. 

https://vimeo.com/221251227