press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6

                              Andrea Rios ile Havada Akrobasi Atölyesi  (Aerial Acrobatics Workshop with Andrea Rios) 

28 Ocak (Cumartesi) ve 29 Ocak (Pazar) günü 14.00-17.00 saatleri arasında Çadır Stüdyo’da, Andrea Rios eğitmenliğinde havada akrobasi (aerial acrobatics) atölyesi gerçekleşecektir. Çalışma akrobatik kumaş, ip, statik trapez, çember ve straps (aerial silks, rope, trapeze, hoop, straps) tekniklerini içerecektir. 
Atölye; seviye farkı gözetmeksizin, havada akrobasi üzerine çalışanlar kadar, bu alanda deneyimi olmayan ancak bedeni üzerine çalışan herkese açıktır.

Atölye içeriği: 
Bu atölye, katılımcıların havada beden farkındalığı kazanmaları için farklı akrobasi aletleri aracılığıyla boşluktaki farklı duruşları anlamalarını ve bu aletlerin çeşitli kullanım imkanları hakkında fikir sahibi olmalarını amaçlamaktadır. Çalışmalar; beden ağırlığı, yerçekimi ve alan kullanımı arasındaki ilişki üzerinden şekillenecektir.
Yerde ve havada fiziksel kondisyon çalışmaları ile katılımcılara çeşitli hazırlık araçları sağlamanın yanı sıra, havada çizgi ve akışkan hareket kazanma çalışmaları yapılacaktır. Tüm teknikler için ilk önce temel pozların üzerine derinleşilecek, öğrenilecek farklı swing, geçiş, dönüş, esneklik ve güç pozları üzerinden katılımcıların seviyesine göre başlangıç ve orta seviye kompozisyonlar öğretilecektir. 

28 Ocak Cumartesi - 1. gün
Trapez, çember (hoop) ve straps 

29 Ocak Pazar - 2. gün
Kumaş (silks), ip (rope) ve straps 

Eğitmen hakkında bilgi almak için:
http://andrearioscirco.wixsite.com/aerialist

https://youtu.be/OBUSn6Fbuno

-Atölyeye katılım 12 kişiyle sınırlıdır.
-Atölyeye bedeni saran, özellikle bel bölgesini kapatan rahat tayt, uzun kollu penye benzeri kıyafetlerle katılmanızı öneririz.
-Şehir dışından gelecek katılımcılar 27/28 Ocak gecesi stüdyomuzda konaklayabilirler.
-Atölyeye katılım bedeli tek gün için 150 TL, iki gün için 250 TL’dir.
-Sınırlı sayıda yer olduğu için telefon veya mail aracılığıyla kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Iletisim: 
-cadirstudyo@gmail.com
-05367014421