Andrea Fantauzzi ile Chinese Pole Atölyesi

 

8 Mayıs Salı akşamı 18.30 - 21.00 saatleri arasında, Andrea Fantauzzi ile dördüncü kez tüm seviyeden katılımcılara açık Chinese Pole atölyesi düzenliyoruz.

 

-Atölye başlangıç ve orta seviye katılımcılar için uygundur ve 8 kişi ile sınırlıdır.

-Atölyeye bedeni saran, kalın ve rahat kıyafetler (tayt üstüne kot pantolon vb.) ve temiz bez spor ayakkabılarla katılmanızı öneririz.-Şehir dışından gelecek katılımcılar 7 ve 8 Mayıs gecesi atölyede konaklayabilirler.

-Atölyeye katılım bedeli 150 TL’dir.

-Sınırlı sayıda yer olduğu için telefon veya mail aracılığıyla kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Atölye, seviye farkı gözetmeksizin chinese pole veya pole dance üzerine çalışanlar kadar, bu alanda deneyimi olmayan ancak bedeni üzerine çalışan herkese açıktır.


Katılımcıların seviyeleri doğrultusunda başlangıç-orta seviyede yapılması planlanan atölyenin ilk saatinde, bedenin hareket merkezini keşfetmeye ve chinese pole tekniğine girişe (temel tırmanış, duruş ve pozlar) yönelik çalışmalar yapılacaktır. Pole’un bir enstrümandan çok bir hareket partneri olarak kullanımı üzerine yoğunlaşılacaktır. Katılımcıların seviyesi doğrultusunda daha ileri tekniklerin (ileri seviye tırmanışlar, farklı düşüş ve kayma çalışmaları) yanı sıra chinese pole’un teatral kullanımına yer verilecektir.

Eğitmen hakkında:
Andrea Fantauzzi tiyatro oyunculuğu ile başladığı eğitimini, chinese pole tekniklerini de öğrendiği Flic sirk okulu (Torino) aracılığıyla çağdaş sirk alanında devam ettirdi. Birçok uluslararası gösteride akrobat ve sahne tasarımcısı olarak yer aldı, İtalya genelindeki pek çok festivalde eğitmenlik yaptı.