açık sahne.jpg

Açık Sahne XI

29 Mayıs Çarşamba akşamı, seyirci önü pratiğine ihtiyaç duyulan belki de hala eskiz aşamasında olan veya üzerinde uzun zamandır çalışılan performatif tüm parça, oyun, numara ve metinlerin izleyiciyle buluşması için kurulan Çadır Açık Sahne serisinin onbirincisi .

Açık Sahne’ler; farklı disiplinlerden gelen (dans, stand-up, video art, şiir, tiyatro, sirk, müzik) sanatçı ve öğrencilere henüz tamamlanmamış, araştırma sürecindeki işlerini sunarak farklı görüşleri ve sahnede hata yapma riskini alabilecekleri bir deneyim sunmayı amaçlar.

Sahne her türlü canlı performans, doğaçlama ve kolektif çalışma sunumuna açıktır. Duyurusu yapılan açık sahnelerde sunumdan önceki akşama kadar performansınız hakkında bize haber vermeniz yeterlidir. Çadır Stüdyo 70 kişi izleyici kapasitelidir ve ışıklandırma, projeksiyon ve kulis sağlanmaktadır. Açık Sahne’nin yapılacağı gün 14:00’den itibaren alanda prova yapmak mümkündür.
 


Kapı açılış 19:00 olup, sunumlar belirlenen günlerde 20:00-22:00 arası gerçekleştirilecektir.

Ücret: 20 TL.
Seyirci girişi yalnızca gösteri başlangıcından önce ve ara (olduğu takdirde) 20:45 sırasında olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.


Rezervasyon ve İletişim: cadirstudyo@gmail.com